2001 Yılında büyük ideal ve cesaretle yola çıkan, bugün sektöründe lider kuruluşlardan biri olan Tadım Pide Börek, Enver Hacısalihoğlu tarafından büyük bir azim ve kararlılıkla kurularak bugünlere gelmiştir.

Tadım Pide Börek hammadde kalitesi ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hareket eden, tüketici istek ve önerilerine hızla uyum sağlayabilen ve bunu iyi kullanarak başarıyı yakalayabilmiştir.

Tadım ailesi için hijyen hammadde kalitesi ve müşterilerin hassasiyetleri çok önemlidir. Trabzonlu bir ailenin çocuğu olarak birçok ürünümüzü (kavurma, kaşar, tereyağı gibi) karadeniz bölgesinden temin etmekteyiz.

Tadım Pide Böreğin ilk şubesi Bağcılar'da açan Enver Hacısalihoğlu sırasıyla  Küçükçekmece - Güngören - Kağıthane ve Zeytinburnu şubesi ile beraber 5 şubeye ulaşmıştır. Bundan sonraki hedefleri her ile 1 şube, daha sonra her ilçeye 1 şube sloganıyla yola çıkmıştır.

VİZYONUMUZ

Doğru, kalite, hijyen ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazemiz ile beraber bütün tüketicilerimize ulaşmak ve ailenizin pidecisi ve börekçisi olmak.

MİSYONUMUZ 

Kaliteli, yenilikçi ve değişik tatlar yaratan Türk  damak kültürünü Türkiye'nin yanı sıra tüm dünyadaki tüketicilerle buluşturup, tüketicinin damak zevkine göre keyifle tüketeceği ortamlarda sunarak gıda sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

ENVER HACISALİHOĞLU